PoPolconowe podsumowanie

Podczas ostatniej edycji Polconu organizowanego w Toruniu wraz z całą naszą ekipą mieliśmy okazję do poprowadzenia dużego przedsięwzięcia w bloku RPG. Inicjatywa „zGRAJmy się”, o której możecie również przeczytać w poprzedniej notce Włodiego została sprawdzona i pozytywnie odebrana zarówno przez Uczestników, jak i organizatorów konwentu, z czego cieszymy się ogromnie i dziękujemy za motywujący feedback :)

W ramach wspomnianej inicjatywy poprowadziliśmy kilka szerokich punktów programu, w tym warsztaty z tworzenia scenariusza oraz improwizacji pod muzykę. Oba obfitowały w świetne pomysły na scenariusze stworzone przez uczestników. Powstały one na podstawie kilku losowych słów przy wzmożonej burzy mózgów całej grupy :) Podczas muzycznych ćwiczeń puściliśmy wodze fantazji tworząc historie w oparciu o poniższe utwory:

Bring the Pain

Gone Girl – Consummation

David Arkenstone – Equos Fair

Drugiego dnia mieliśmy okazję obserwować prowadzone przez Uczestników sesje: OHET, DnD, Labirynt Śmierci, WoD, Tails of Equestria. Zarówno Gracze, jak i my-obserwatorzy bawiliśmy się  świetnie i byliśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i przygotowania Mistrzów Gry. Oczywiście, na zakończenie konwentu, wszyscy Narratorzy zostali odpowiednio nagrodzeni :)

Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie i wspaniałe nagrody oraz wspierającym nasz skład obserwatorom – Martynie Pietrzak i Krzysiowi Bernackiemu, którzy wspomogli nas z feedbackiem i z uwagą przyglądali się sesjom prowadzonym przez uczestników. Dziękujemy także organizatorom Polconu za świetnie przygotowany blok RPG :)

Do zobaczenia na kolejnych konwentach ;)

Podobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *