Wieści z Ponyville

Jesteście spragnieni nowych wiadomości prosto ze świata uroczych kucyków z Tails of Equestria? Wydawnictwo River Horse przychodzi z odsieczą!

Już wkrótce na sklepowych półkach pojawi się nowa książkowa przygoda. W “Judge Not by the Cover” nasi dzielni bohaterowie podążą za wskazówkami pozostawionymi przez Star Swirl the Bearded, twórcę ponad 200 zaklęć, którego imieniem nazwano całą półkę z magicznymi księgami w Bibliotece Canterlotu (tak, Twilight Sparkle go uwielbia i nawet ma inspirowany nim kostium…). Mapa skarbów poprowadzi ich do magicznej bliblioteki, która pojawia się tylko raz na 100 lat. Sam Star Swirl the Bearded nigdy jej nie odnalazł, nie powiedziane jednak, że naszym bohaterom się to nie powiedzie. A to, co znajdą w środku, może przerosnąć ich najśmielsze oczekiwania! Czy uda im się odkryć sekrety tego miejsca? Czy poznają tożsamość tajemniczego kustosza? Czy Dea, czująca książka nieznanego pochodzenia, stanie się ich sojusznikiem czy wrogiem? Papierowe golemy, Armia Origami i mnóstwo innych tworów czeka na naszych śmiałków!

Ale to nie koniec nowinek! Już niedługo mieszkańcy Hiszpanii i Francji będą mogli cieszyć się wydaniami tego przesłodkiego RPGa w swoich narodowych językach. Wszystko za sprawą hiszpańskiego wydawnictwa Crazy Pawn i francuskiego Black Book Editions. Co ciekawe, do końca roku powinny pojawić się nie tylko wersje językowe podręcznika głównego, ale też części dodatków. Jest to obiecująca wiadomość i trzymamy kciuki, by znalazło się również polskie wydawnictwo, które podejmie się propagacji tego systemu RPG w naszym kraju.

A na koniec podrzucamy Wam link do sekcji downloads, gdzie znajdziecie świeżutkie, gotowe do pobrania karty postaci dla jednorożców, pegazów i kucyków ziemskich obłu płci oraz wersję “creature” dla innych grywalnych w świecie Equestrii ras. Enjoy!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz