Zaczynamy

Pomysł ewoluował powoli, zastanawiałem się, jakie miejsce wybrać na jego realizację. Wreszcie zdecydowałem się na blog. Póki co będę tu publikował sam, jednak jestem chętny na współpracę lub publikację tekstów gościnnych.

W planach mam dwie aktualizacje tygodniowo – przez najbliższy miesiąc będę tu zamieszczał w każdą środę jedną recenzję albumu lub kilku albumów jakiegoś zespołu. Recenzje będą posiadać ogólny opis jakości oraz mniej lub bardziej wyczerpujący zbiór możliwości RPGowych dla danego albumu. Natomiast w każdą niedzielę chcę publikować krótki wpis polecający jeden, konkretny utwór z opisem do jakiej sceny lub elementu sesji się nadaje.

Niemniej będą tu nie tylko recenzje. Mam ochotę też napisać parę rzeczy na temat samych możliwości muzyki, używania jej i zebrania tych tekstów z sieci, które już muzyki dotyczą i mogą się przydać. Głównym motywem bloga jest więc muzyka która może być wykorzystana w RPG z naciskiem na tę, która znajdzie swoje miejsce w nurtach osadzonych w fantastyce.

I to właściwie tyle.

Szkoda tylko, że ni w ząb nie wiem, jak kontrolować tutejsze ustawienia graficzne. Ale spokojnie.

Czy ktoś wie, jak tytuł bloga (jeżeli macie pomysły na inny tytuł – możecie podać, może zmienię) ustawić na środku obrazka? Obecnie wygląda słabo. (Z drugiej strony cały blog wygląda obecnie słabo.)

Mój blog bardziej ogólny jest dostępny na aureus.polter.pl.

Podobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *