Zapraszamy na ZjAvę!

Hu hu ha, hu hu ha… Nasza zima… Zła? A skąd! To właśnie zimą odbywa się jedna z najlepszych imprez RPGowych – Zimowa Jazda Avangardowa, czyli ZjAva. Jest to doskonała okazja do tego, by zacząć swoją przygodę z planszówkami, karciankami, RPGami czy LARPami, a jeśli już jest to Waszym hobby – gwarantujemy – nie ma nic lepszego, niż weekend spędzony w towarzystwie osób, które dzielą Wasze pasje i zainteresowania!

Co Was czeka podczas 9. edycji tego konwentu?

  • Prelekcje, które wciągną Was w świat gier RPG, a jeśli już w nim siedzicie, pozwolą Wam podyskutować o warsztacie, załapać nowe myki i rozszerzyć swoją wiedzę o prowadzeniu i graniu sesji.
  • LARPy, czyli rozgrywki z pogranicza teatru, sztuki i standardowych RPG, podczas których będziecie mogli w pełni wcielić się w swoich bohaterów.
  • Sesje, sesje i jeszcze raz SESJE! Kilkadziesiąt zgłoszonych do programu tytułów, a na miejscu możliwość rozegrania kolejnych, nie uwzględnionych w programie. Chcecie poprowadzić? Możecie znaleźć graczy! Chcecie zagrać? Na pewno znajdzie się Mistrz Gry, który szuka właśnie graczy. Jeszcze nigdy nie graliście? A może chcecie pokazać świat RPG swoim dzieciom? Właśnie na ZjAvie znajdziecie ku temu okazję!
  • Doskonale zaopatrzony Games Room, w którym czekają na Was nie tylko setki świetnych tytułów, ale też turnieje i pokazy świeżutkich na rynku gier.
  • Do tego możliwość poznania nowych ludzi, kupienia gadżetów, książek i gier oraz – po prostu – świetna zabawa!

To jak? Widzimy się? 🙂

 

Czas i miejsce:

Od 19 stycznia od godziny 16:00 do 21 stycznia 2018 roku do godziny 17:00 w Szkole Podstawowej nr. 388 przy ul. Deotymy 25/33 w Warszawie [mapka]. Koszt wstępu: 30 zł – młodzież i dorośli; 0 zł – dzieci poniżej 12 roku życia.

Rozkład jazdy GRAJ! Kolektyw

Więcej informacji o konwencie

Informator konwentowy online

Siatka programowa

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz