Ziny z serii #Zagraj

5/2021: Into the RPG – cz. 2

Miesiąc poświęcony #IntoTheRPG dla Graczy wieńczymy zinem, w którym znajdziecie garść porad, dobrych praktyk oraz pomysłów, dzięki którym Wasze sesje nabiorą nowego wymiaru! Naszym celem było zebranie najczęściej przekazywanych porad i dobrych praktyk oraz dorzucenie kilku pomysłów, dzięki którym spojrzycie na rolę Gracza z innej strony. Zajrzyjcie i sprawdźcie, czy coś Was zaskoczy!

4/2021: Into the Urban Fantasy

W środku kolejnej części naszego zina znajdziecie i shadowrunowe rozkminy, i propozycje innych systemów, które doskonale wpisują się w tę konwencję, i całą masę muzycznych, filmowo-serialowych oraz komiksowych tropów, które dadzą Wam odpowiednią dozę energii do kreowania przygód o niesamowitych bohaterach próbujących przetrwać w miejskich dżunglach. Do tego mamy dla Was pomysły na handouty, całkowicie realne zbiory fikcyjnych organizacji i wskazówki, jak wykorzystywać prawdziwe miasta w fantastycznych światach. Złapcie się więc foteli i wskoczcie razem z nami do tego upragnionego zakątka prawie-naszej-rzeczywistości, w której nie musimy zadawać pytania “Co by było, gdyby magia istniała?”.

3/2021: Into the Galaxy Far Far Away

Gdzieś na rubieżach, gdzie imperialni urzędnicy ścigają rebeliantów, a typy spod ciemnej gwiazdy starają się wiązać koniec z końcem… Tam, gdzie toczą się potyczki między przedstawicielami Jasnej i Ciemnej strony Mocy… Gdzie możesz zostać Bohaterem przez duże “B”, nawet jeśli tego nie chcesz… W pewnej Galaktyce, daleko, daleko stąd… Powstał zin na temat jednej z najsłynniejszych na świecie franczyz! Zapraszamy #IntoTheGalaxyFarFarAway, czyli do lektury materiału poświęconego Gwiezdnym wojnom!

2/2021: Into the Sea

Arrr! Tym razem nurkujemy głęboko w oceaniczną toń, by złowić dla Was prawdziwe perełki! Jeśli jarają Was powieści płaszcza i szpady, w głębi duszy drzemie Wam wilk morski, a na usta cisną Wam się szanty – ten materiał jest właśnie dla Was! #IntoTheSea to kolejny zin z naszej serii #Zagraj, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzeba do samodzielnego stworzenia pirackich i żeglarskich przygód.

1/2021: Into the RPG cz. 1

Oto zin, jakiego jeszcze nie widzieliście – w całości poświęcony rozpoczynaniu jednej z najbardziej niesamowitych przygód, jakie można przeżyć w grach fabularnych, czyli mistrzowaniu. Bez względu na to, czy już mieliście okazję poprowadzić jakiegoś erpeżka, czy też dopiero się do tego przymierzacie – jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu coś dla siebie. Zajrzyjcie więc do środka i dajcie się porwać własnej wyobraźni!

Materiały do kampanii Maski Nyarlathotepa

Postanowiliśmy przygotować dla Was serię materiałów, z których możecie skorzystać w trakcie prowadzenia Masek Nyarlathotepa (i nie tylko!). Ta wyjątkowa kampania do Zewu Cthulhu zostanie wydana w języku polskim w IQ 2021, a my, w oczekiwaniu na fizyczne podręczniki, przez kolejne 12 tygodni publikujemy dla Was krótkie teksty – o muzyce i scenach zbudowanych pod konkretne utwory oraz o dodatkowych bohaterach niezależnych, lokacjach lub przedmiotach, które urozmaicą Wasze sesje. Zapraszamy!

UWAGA! Materiały przeznaczone są tylko i wyłącznie dla Strażniczek i Strażników Tajemnic! Jeśli planujesz grać w Maski Nyarlathotepa, scenariusz ze startera do Masek lub w którykolwiek ze scenariuszy ze zbioru Dwie z Tysiąca – nie zaglądaj do tych plików! Po co psuć sobie niespodziankę? 🙂

#ZAGRAJ 2020

Poniżej znajdziesz wszystkie numery naszego zina, które opublikowaliśmy w roku 2020! Miłej lektury!

#IntoTheEndOfTheWorld
do: systemów postapo

#IntoTheVoid
do: Obcy Gra Fabularna

#IntoTheMadness
do: Zew Cthulhu i Pulp Cthulhu

#IntoTheMasquerade
do: Wampir Maskarada 5 ed.

#IntoTheMyth
do: systemów opartych o mity

#IntoTheEquestria
do: Equestria Puść Wodze Fantazji

#IntoTheDark
do: Ostrza w Mroku

#IntoTheLoop
do: Tajemnice Pętli / Powodzi

#IntoTheGrimness
do: Warhammer Fantasy / 40K

#IntoTheStars
do: systemów typu Space Opera

#IntoTheDungeon
do: DnD 5e i pochodnych

#InspiredByLove
do: historii miłości i romansów

#IntoTheDungeon
do: Cyberpunk 2020 i pochodnych

#InspiredByXMas
do: historii świątecznych

#InspiredByHalloween
do: historii halloweenowych