Ziny z serii #Zagraj

Into the Loop

Jesteśmy niemalże na progu premiery polskiego wydania Tajemnic Pętli, a te osoby, które zamówiły podręczniki w przedsprzedaży, mogą już cieszyć się elektroniczną wersją podstawki. Przybywamy więc z zinem, który w całości poświęciliśmy osobliwemu światu lat 80., których nie było. Zapraszamy #IntoTheLoop – po scenariusz i potężną 5-kę, masę inspiracji – z filmów, seriali, książek i gier oraz polecajki muzyczne, które pomogą Wam wytworzyć niesamowity i pełen dziwów klimat podczas wprowadzania Dzieciaków w czające się wokół Pętli tajemnice.

Into the Grimness

Są tu jacyś fani Młotka? Mamy coś specjalnie dla Was! Oto 4. numer naszego zina, który w całości poświęcony jest systemom Warhammer Fantasy Roleplay oraz Warhammer 40,000! W środku aż 2 scenariusze i 2 zestawienia z serii Potężna 5-ka, a do tego garść inspiracji muzycznych, filmowych i serialowych oraz instrukcja tworzenia stempli i pieczęci.

Into the Stars

Kosmos, ostatnia rubież…dokładnie tak! W tym numerze eksplorujemy światy i systemy, które można określić mianem „Space opery”. Wybierz się z nami na stację Coriolis, poznaj dalekie światy z pokładu okrętu Gwiezdnej Floty lub pomóż odkryć tajemnice Gasnących Słońc. Poza scenariuszem w klimatach Hard SF, przygotowaliśmy gry, filmy, seriale i książki i garść materiałów, które pomogą Ci przygotować się do kolejnej sesji w kosmosie. Dodatkowo mamy dla Was muzykę autorstwa Błarza, która świetnie się sprawdzi jako tło podczas kosmicznej eksploracji. 

Into the Dungeon

Jeżeli marzysz o wyprawach do starożytnych skarbców, walce z przerażającymi monstrami i chwalebnych czynach, o których bardowie będą śpiewać przez wieki, to nie możesz przegapić tego Zina. Znajdziesz w nim scenariusz do Dungeon&Dragons, masę pomysłów i inspiracji, które niemal od razu możesz wrzucić do swoich sesji. Poza tym możesz poznać nowe systemy dla miłośników podziemi i przeczytać o radach odnośnie wprowadzania figurek na sesje.

Inspired by Love

Numer specjalny wydany z okazji walentynek. W nim 3 scenariusze osadzone w zupełnie innych światach i systemach, a na deser lista systemów, w których temat miłości i romansu jest czymś więcej, niż tylko tłem.

Into the Cyberpunk

Nasz debiutancki numer w całości poświęcony antyutopijnym światom niedalekiej przyszłości. Znajdziecie w nim przegląd systemów wpisujących się w futurystyczny setting, garść inspiracji do cyberpunkowych przygód oraz scenariusz, dzięki któremu wasi gracze będą mogli poznać gwiazdy rocka i muzyczny świat Night City.

Inspired by XMas

Numer specjalny wydany z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W nim aż 4 scenariusze osadzone w zupełnie innych światach i systemach, lista systemów, które pozwolą Wam poczuć świąteczny klimat (no, czasami specyficzny to klimat…) oraz garść pomysłów na prezenty – niespodzianki dla Bohaterów Graczy.

Inspired by Halloween

Nasze pierwsze podejście do zinów, czyli garść inspiracji do sesji w klimacie Halloween. Znajdziecie tu pomysł na scenariusz oraz przegląd systemów z dreszczykiem. Zapraszamy!