Ziny z serii #Zagraj

Into the Madness

Nazwy łamiące języki, macki, kulty, plugawe rytuały i kampanie kończące się niechybną śmiercią. Dobry, stary Zew Cthulhu rozgościł się na łamach naszego Zina – a raczej w jego części, bo reszta pełna jest szybkiej akcji, dinozaurów, wielkich robotów i szalonych naukowców w Pulpowym wydaniu! Na 89 stronach zmieściliśmy 8 pomysłów na scenariusze i miniprzygody, które wyrwały się spod pióra Błarza i Konia, niezwykły spis komiksów inspirowanych Lovecraftem rozpisany przez Marcina ‘Marchew' Marchlewskiego, historię związku Błarza z Zewem, opowieści Harrego z pchlego targu i mnóstwo inspiracji! Mamy nadzieję, że po przeczytaniu całości oszalejecie (na naszym i Zewu punkcie)! 🖤

Into the Masquerade

W przyszłym roku minie 30 lat od wydania Wampira: Maskarady, systemu, który zrewolucjonizował postrzeganie gier fabularnych. W tym zinie czeka na Was pokaźna dawka inspiracji, dzięki którym będziecie mogli jeszcze więcej wycisnąć z Waszych rozgrywek, zbudować jeszcze ciekawsze postaci i odkryć być może zupełnie nowy wymiar tego pogrążonego w ciemności i unurzanego we krwi Świata. Serdecznie zapraszamy #IntoTheMasquerade!

Into the Myth

Gry fabularne czerpią garściami z różnego rodzaju mitów i legend. Tym razem sięgnęliśmy więc po RPGi, które są bardzo mocno zakorzenione w mitologiach z różnych zakątków świata, będą więc i legendarni wojownicy, magiczne artefakty, jak i mityczne stworzenia. Serdecznie zapraszamy #IntoTheMyth!

Into the Equestria

Equestria: Puść Wodze Fantazji to niesamowity system, przy którym zarówno dorośli, jak i dzieci będą się świetnie bawić. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was ogromną dawkę inspiracji i pomysłów na przygody, parę słów o graniu naiwnością, przegląd dodatków oraz pomysły przysmak z Kryształowego Królestwa oraz kilka proejtków DIY, które na pewno ubarwią Wasze sesje. Pobierzcie naszego zina i niechaj Wasza przygoda w tym magicznym świecie ruszy z kopytka!

Into the Dark

Polskie wydanie “Ostrzy w Mroku” w wersji elektronicznej już trafiło do wspierających, a my prezentujemy Wam garść inspiracji, dzięki którym będziecie w stanie uatrakcyjnić przygody Waszych Łotrzyc i Łotrów. O graniu Szajkami parę słów skreślił jeden z najlepszych Alchemików Imperium – Mistrz Jaxa! Gościnnie na łamy #Zagraj zawitała również Skala Wyzwania z generatorem imion do Ostrzy oraz mapką sklepu jubilerskiego i jego krótką, acz tajemniczą historią! W środku znajdziecie też scenariusz, dzięki któremu łatwiej będzie Wam przestawić się na rozgrywkę rodem z Doskvol, jeśli jeszcze nie czujecie się w niej, jak lewiatan w Oceanie Pustki. Zapraszamy i do zobaczenia w Zmierzchomurzu!

Into the Loop

Jesteśmy niemalże na progu premiery polskiego wydania Tajemnic Pętli, a te osoby, które zamówiły podręczniki w przedsprzedaży, mogą już cieszyć się elektroniczną wersją podstawki. Przybywamy więc z zinem, który w całości poświęciliśmy osobliwemu światu lat 80., których nie było. Zapraszamy #IntoTheLoop – po scenariusz i potężną 5-kę, masę inspiracji – z filmów, seriali, książek i gier oraz polecajki muzyczne, które pomogą Wam wytworzyć niesamowity i pełen dziwów klimat podczas wprowadzania Dzieciaków w czające się wokół Pętli tajemnice.

Into the Grimness

Są tu jacyś fani Młotka? Mamy coś specjalnie dla Was! Oto 4. numer naszego zina, który w całości poświęcony jest systemom Warhammer Fantasy Roleplay oraz Warhammer 40,000! W środku aż 2 scenariusze i 2 zestawienia z serii Potężna 5-ka, a do tego garść inspiracji muzycznych, filmowych i serialowych oraz instrukcja tworzenia stempli i pieczęci.

Into the Stars

Kosmos, ostatnia rubież…dokładnie tak! W tym numerze eksplorujemy światy i systemy, które można określić mianem “Space opery”. Wybierz się z nami na stację Coriolis, poznaj dalekie światy z pokładu okrętu Gwiezdnej Floty lub pomóż odkryć tajemnice Gasnących Słońc. Poza scenariuszem w klimatach Hard SF, przygotowaliśmy gry, filmy, seriale i książki i garść materiałów, które pomogą Ci przygotować się do kolejnej sesji w kosmosie. Dodatkowo mamy dla Was muzykę autorstwa Błarza, która świetnie się sprawdzi jako tło podczas kosmicznej eksploracji. 

Into the Dungeon

Jeżeli marzysz o wyprawach do starożytnych skarbców, walce z przerażającymi monstrami i chwalebnych czynach, o których bardowie będą śpiewać przez wieki, to nie możesz przegapić tego Zina. Znajdziesz w nim scenariusz do Dungeon&Dragons, masę pomysłów i inspiracji, które niemal od razu możesz wrzucić do swoich sesji. Poza tym możesz poznać nowe systemy dla miłośników podziemi i przeczytać o radach odnośnie wprowadzania figurek na sesje.

Inspired by Love

Numer specjalny wydany z okazji walentynek. W nim 3 scenariusze osadzone w zupełnie innych światach i systemach, a na deser lista systemów, w których temat miłości i romansu jest czymś więcej, niż tylko tłem.

Into the Cyberpunk

Nasz debiutancki numer w całości poświęcony antyutopijnym światom niedalekiej przyszłości. Znajdziecie w nim przegląd systemów wpisujących się w futurystyczny setting, garść inspiracji do cyberpunkowych przygód oraz scenariusz, dzięki któremu wasi gracze będą mogli poznać gwiazdy rocka i muzyczny świat Night City.

Inspired by XMas

Numer specjalny wydany z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W nim aż 4 scenariusze osadzone w zupełnie innych światach i systemach, lista systemów, które pozwolą Wam poczuć świąteczny klimat (no, czasami specyficzny to klimat…) oraz garść pomysłów na prezenty – niespodzianki dla Bohaterów Graczy.

Inspired by Halloween

Nasze pierwsze podejście do zinów, czyli garść inspiracji do sesji w klimacie Halloween. Znajdziecie tu pomysł na scenariusz oraz przegląd systemów z dreszczykiem. Zapraszamy!